Front Office Agent

X-BIONIC® SPHERE a.s.

Miesto práce
Dubová 33, 93101 Šamorín, okres Dunajská Streda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Dokonalá znalosť hotela ako i rezortu a všetkých jeho produktov
• Ubytovanie a odubytovanie hostí (Check/in, Check/out)
• Zodpovednosť za vystavovanie účtov pre hostí
• Kontrola účtov pre hostí
• Vybavovanie telefónov, faxov a e-mailov v súlade s hotelovými štandardami
• Podpora predaj, upsell
• Spracovávanie priamych rezervácie v čase neprítomnosti rezervačného oddelenia
• Iné úlohy priradené nadriadeným pre zabezpečenie hosťovej spokojnosti a komfortu

• Atraktívne prostredie plné športovísk
• Možnosť kariérneho rozvoja
• Zamestnanecké zľavy produktov a služieb X-Bionic Sphere
• Uniforma zdarma
• Teambuildingové, športové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• výborné organizačné schopnosti
• výborné komunikačné zručnosti
• príjemné vystupovanie a entuziazmus
• silná orientácia na hosťa
• flexibilita
• zodpovednosť

Rezort x-bionic® sphere poskytuje profesionálne podmienky a športoviská pre výkon 27 olympijských športov. Súčasťou areálu je X-BIONIC® HOTEL s 282 izbami. Hotel poskytuje zázemie nie len športovcom a profesionálnym tímom, ale aj rodinám s deťmi a účastníkom konferencií, výstav a kongresov, ktoré sú v rezorte organizované. Rezort poskytuje 12 kongresových miestností s rôznou kapacitou. Súčasťou x-bionic® sphere je aj moderné jazdecké centrum. Ďalej x-bionic® aquatic sphere s 50m vonkajším a 25m vnútorným bazénom, x-bionic® wellness sphere, jedinečné Tuli® Cinema a AdventureLand. Rezort poskytuje možnosť využiť služby štyroch reštaurácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2517830  Megjelentetés dátuma: 5.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou