Správa neživotného poistenia (junior/senior)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
ihneď
Mzda
800 - 900 EUR/mesiacod 800 €/ mes. brutto + systém polročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme Správy neživotného poistenia hľadáme nového člena, ktorý by mal zodpovednosť za správu poistných zmlúv autopoistenia. Ak máte záujem o administratívnu prácu s flexibilným pracovným časom v príjemnom kolektíve, možno je práve toto práca pre Vás.

Vašu pracovnú náplň by tvorili najmä tieto činnosti:
  • evidencia, kontrola a taxácia uzavretých poistných zmlúv (PZ) neživotného poistenia,
  • typovanie PZ,
  • vyhotovovanie štandardnej a inej korešpondencie,
  • vystavovanie príslušných dokladov a korešpondencie s klientom k PZ,
  • zasielanie chybných PZ na opravu sprostredkovateľom poistenia,
  • spolupráca pri likvidácii poistných udalostí, tvorbe príručiek, tlačív PZ a iných materiálov týkajúcich sa ich práce.

Pozíciu zatiaľ obsadzujeme ako zástup počas materskej / rodičovskej dovolenky, čo však nemusí byť prekážka prezotrvanie v našej spoločnosti.

Vo Wüstenrote na Vás čaká:
  • flexibilný pracovný čas
  • špeciálne produktové zľavy
  • benefity formou cafetérie
  • polročné odmeny
  • podujatia pre zamestnancov (aj rodinu)
  • sociálne benefity
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • jazykové vzdelávanie (aj priamo v práci)
  • mobil aj na súkromné účely
  • masáže na pracovisku, multisport karta a pod.
  • podpora kultúry

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, iné

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedného, samostatného a spoľahlivého kandidáta, ktorý má analytické a logické myslenie. Nevyhnutná je schopnosť a ochota pracovať pri nárazových akciách - uzávierkach. Pozícia je vhodná pre absolventa obchodnej akadémie. Výhodou je prax v oblasti poisťovníctva a administratívy a tiež záujem o autá :)

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis

Budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis. Ozveme sa ti, ak sa uvoľní miesto, na ktoré sa hodíš