Špecialista pre správu provízií a provízny controlling

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
1.5.2019, dohodou
Mzda
od 1 000 €/mes. brutto v závislosti od skúseností + systém polročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na Oddelení provízií hľadáme zodpovedného a precízneho kolegu/kolegyňu na pozíciu Referent pre správu provízií a provízny controlling.

Ponúkame Vám zaujímavú prácu, pri ktorej budete zodpovedný za:
  • spracovanie províznych a odmeňovacích nárokov,
  • vypracovanie potrebných podkladov, výkazov, reportov, špeciálnych analýz,
  • testovanie nasadenia podmienok provízneho systému do informačného systému,
  • administráciu a aktualizáciu províznych a odmeňovacích poriadkov.

Ak Vás láka práca s analýzami, reportami a províznym systémom v príjemnom kolektíve a spĺňate nami uvedené kritériá, budeme radi, ak nám pošlete životopis.

Čo vám ponúkame?
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • systém polročných odmien
  • stravné lístky prostredníctvom elektronickej karty
  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť pracovať z domu na vybraných pozíciách
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo na pracovisku
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma": masáže na pracovisku, Multisport karta, Dni zdravia, zdravé balíčky a pod.
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • podpora kultúry (Teatro Wüstenrot, Bratislavské bábkové divadlo, a iné.)

Ak Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritériá, zašlite svoj štruktúrovaný životopis e-mailom.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

matematicko - ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia si vyžaduje, aby mal kandidát analytické myslenie, bol zodpovedný a mal proaktívny prístup pri riešení problémov. Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Aktívna znalosť angličtiny / nemčiny a VBA je výhodou.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis