Produktový manažér senior (životné poistenie)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Pracovný pomer
plný úväzok
Mzda
2 000 €/mes. brutto v závislosti od skúseností + systém polročných odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme na Úseku marketingu a vývoja produktov radi prijmeme kolegu alebo kolegyňu na pozíciu Expert pre vývoj produktov životného poistenia:
  • so schopnosťou analyzovať výhody a nevýhody produktov životného poistenia na poistnom trhu,
  • so skúsenosťami a kreativitou vytvoriť to, čo naši klienti očakávajú,
  • s odvahou a dôslednosťou samostatne viesť projekt vývoja nového produktu alebo produktových zmien,
  • so sebadisciplínou iniciovať aj realizovať dobré nápady,
  • vítaná je aj skúsenosť s vývojom produktov neživotného poistenia.

U nás budeš mať v rukách zodpovednosť za:
  • zverené produktové rady v oblasti životného poistenia, ich analýzu a optimalizáciu,
  • vývoj nových produktov životného poistenia a produktových zmien,
  • samostatné vedenie projektov,
  • monitorovanie konkurencie a trendov,
  • komunikáciu s odbornými úsekmi spoločnosti s cieľom čo najpresnejšieho nastavenia produktov,
  • tvorbu produktových prezentácií a školení,
  • participáciu na internom a externom PR produktov,
  • iné zaujímavé činnosti.

  • systém polročných odmien
  • stravné lístky prostredníctvom elektronickej karty
  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť jazykového vzdelávania priamo na pracovisku
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • mobilný telefón aj na súkromné účely
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma": masáže na pracovisku, Multisport karty na podporu športovania, Dni zdravia, zdravé balíčky a pod.
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • podpora kultúry

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Access - Pokročilý

Náš ideálny kolega/ ideálna kolegyňa má:
  • znalosť a skúsenosti s vývojom poistných produktov životného poistenia sú podmienkou (princípy, profitabilita, obmedzenia, porovnania, oceňovanie, riadenie vývoja produktu, analýza STEP faktorov)
  • komunikačné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti a obchodne orientované myslenie
  • vlastnosti ako zodpovednosť, samostatnosť a kreativita
  • schopnosť samostatne riešiť problémy a hľadať možnosti a vysoké pracovné nasadenie, dynamiku, flexibilitu
  • chuť učiť sa, napredovať a mať otvorenú myseľ

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis