Wüstenrot finančný poradca

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Košice
Pracovný pomer
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzda
provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka Ťa práca v ktorej sa budeš stretávať s ľuďmi? Budeš pomáhať riešiť financovanie nového bývania alebo zlepšovať to súčasné?
Ak vieš, že práca s úvermi, poistením a realitami bude to, čo Ťa bude baviť a napĺňať, príď medzi nás a začni svoju novú kariéru už zajtra.

Tvoja pracovná náplň bude zameraná najmä na:
  • spracovanie úverových žiadostí
  • prípravu a návrh financovania kúpy a rekonštrukcie nehnuteľnosti
  • prípravu a spracovanie ostatných produktov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a Wüstenrot poisťovne, a.s.
  • starostlivosť o klientov v pridelenom regióne
  • prácu s databázou klientov
  • akvizičnú činnosť
  • realitné poradenstvo

Pre viac informácií o pracovnej pozícii si môžeš pozrieť video tu: http://www.addwork.sk/sk/pozicia/vizany_financny_agent

  • program „Podpory pri štarte“ vo výške 220 - EUR/mesačne
  • nadštandardný provízny systém a mesačné odmeny za produkciu
  • garantovaný príjem za zodpovedne vykonanú prácu
  • silné zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • prepracovaný školiaci a rozvojový program
  • možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
  • motivujúce finančné ohodnotenie a jedinečný bonusový systém
  • silná materiálna podpora spoločnosti a iné benefity
  • flexibilný pracovný čas
  • široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami kvality Slovak gold a Zlatá minca

Kandidátov prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu e-mailom. V predmete správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • hľadáme cieľavedomých úverových špecialistov, ktorí budú aktívne vyhľadávať a riešiť úverové prípady
  • skúsenosti a prax vo finančnom sektore sú vítané
  • komunikatívnosť
  • kreativita
  • flexibilita
  • presnosť a dôslednosť
  • pozitívne myslenie
  • príjemné vystupovanie
  • bezúhonnosť
  • skúsenosti a prax v bankovníctve a poisťovníctve sú vítané

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dominika Kopáčová
Tel.: +421907918916
E-mail: poslať životopis