Brigádnik na Úseku neživotného poistenia

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Pracovný pomer
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzda
3,30 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj,
v spoločnosti Wüstenrot hľadáme šikovného študenta na cca. 60-80 hodín mesačne, ktorý zvláda prácu s wordom a excelom, je precízny, samostatný a spoľahlivý.

Náš brigádnik bude mať na starosti:
  • evidovanie poistných zmlúv cestovného poistenia do prevádzkového systému,
  • prácu v archíve (archivácia dokumentov, vyhľadávanie dokumentov).

Ponúkame prácu na leto, ale aj dlhodobo podľa dohody.
Ideálne, ak vieš byť k dispozícii 4 dni do týždňa.

Ak máš záujem o príjemnú prácu, kde sa môžeš aj veľa naučiť, pošli nám životopis mailom.

  • fajn kolektív a skúsení kolegovia, od ktorých sa môžeš učiť
  • poloha priamo v centre mesta (autobusová stanica, nákupné centrum, Medická záhrada...)
  • pracovný čas je možné prispôsobiť

Informácie o výberovom konaní

Nie je určené ako TPP, nie je možný postup na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Hľadáme precízneho, spoľahlivého, dochvíľneho, samostatného a zodpovedného študenta.

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis