Referent pre správu zmlúv životného poistenia

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Bratislava
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.01.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pracovnej pozícii, ktorú aktuálne obsadzujeme budete zodpovedný za činnosti súvisiace so správou všetkých typov životného poistenia - rizikového, kapitálového aj investičného, najmä za nasledujúce činnosti:

  • evidencia došlých návrhov na uzatvorenie poistných zmlúv a evidencia nových partnerov do poistno-informačného systému
  • spracovanie zmien v poistných zmluvách počas celého životného cyklu
  • spracovávanie zánikov poistných zmlúv vrátane výplat odkupnej hodnoty
  • kontrola úplnosti a správnosti vyplnenia doručených dokumentov a zabezpečenie odstránenia chýb, resp. doplnenia chýbajúcich informácií v doručených dokumentoch
  • telefonická, e-mailová a písomná komunikácia s klientmi a finančnými agentmi

Pozícia je na zastupovanie počas materskej dovolenky.

  • práca v renomovanej a stabilnej finančnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • zaujímavé produktové zľavy skupiny Wüstenrot
  • mobilný telefón
  • celoročný program starostlivosti o zamestnancov "Zdravá firma" - Darovanie krvi, masáže a ovocie na pracovisku, Multisport karty na podporu športovania
  • zamestnanecké podujatia aj pre rodinu
  • možnosť navštevovať divadelné predstavenie zdarma alebo za zvýhodnenú cenu

V prípade, že spĺňate požiadavky pre túto pracovnú pozíciu a radi by ste pracovali v našom tíme, budeme radi, ak nám pošlete svoj životopis! Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • pozitívny vzťah k administratívnej práci
  • ochota učiť sa
  • komunikatívnosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • schopnosť pracovať pod tlakom
  • ochota práce nadčas pri nárazových akciách (uzávierky)

Wüstenrot je silná finančná skupina, ktorá dlhé roky pôsobí v západnej a strednej Európe a delí sa na tri vetvy:

Wüstenrot poisťovňa, a.s., ktorá má v ponuke široké množstvo produktov životného aj neživotného poistenia.

Wüstenrot InHouse Broker, spoločnosť, ktorou skupina získala prístup na trh komplexných finančných služieb v oblasti sprostredkovania úverov, sporenia, investovania či poistenia.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., ktorá poskytuje servis svojim už existujúcim zákazníkom v oblasti stavebného sporenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Petrasová
Tel.: +421905537770
E-mail: poslať životopis