Supervisor oddelenia Telesales

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacfixná zložka 1100 € brutto + variabilná zložka + 13. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho telesales tímu, hľadáme komunikatívneho a zákaznícky orientovaného kolegu/kolegyňu, ktorý bude Supervisorom oddelenia Telesales.

Čo bude tvojou úlohou?
- vedenie tímu
- motivovanie a vyhodnocovanie výsledkov kolegov
- podpora a organizácia tímovej spolupráce na oddelení
- mentoring nových kolegov na oddelení
- komunikácia so spolupracujúcimi oddeleniami v rámci spoločnosti
- vybavovanie telefonických a mailových požiadaviek zákazníkov spoločnosti
- vedenie štatistík, analýz a reportov podľa potrieb nadriadeného

▸13. plat
▸stabilita úspešného medzinárodného koncernu
▸perspektívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
▸motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
▸bonus pri odporučení zamestnanca
▸príspevok pri narodení dieťaťa
▸príspevok pri životnom jubileu
▸zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
▸bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
▸Multisport karta
▸ a iné

Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected].
Vzhľadom na predpokladaný veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni je PODMIENKOU
- vysoká miera zodpovednosti a precíznosti
- dobré komunikačné zručnosti
- výhodou budú skúsenosti na podobnej pozícii
- skúsenosti s vedením ľudí
- efektívna organizácia a plánovanie pracovných úloh
- dobré zvládanie stresových situácií
- výkonnosť na dosahovanie výsledkov
- samostatnosť a zodpovednosť
- flexibilita, proaktivita, tímový hráč

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3780933  Megjelentetés dátuma: 23.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacfixná zložka 1100 € brutto + variabilná zložka + 13. plat.