Office asistentka/Recepčná

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
850 - 900 EUR/mesiac900€ brutto (fixná zložka 850 € brutto + 50€ osobné ohodnotenie) + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvládaš viac vecí naraz? Vieš si dobre zorganizovať pracovné úlohy? Máš vždy úsmev na tvári? Nemáš problém privítať zahraničnú návštevu? Ovládaš aj základy účtovníctva?
Tak hľadáme možno práve teba! Do nášho Wurth tímu hľadáme komunikatívnu a šikovnú kolegyňu na dlhodobú spoluprácu.

Čo bude tvojou úlohou?
▸starostlivosť o firemnú korešpondenciu, spracovanie došlej a odoslanej pošty
▸vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
▸evidencia zmlúv
▸zabezpečovanie plynulého chodu recepcie, evidencia Knihy návštev a Knihy ubytovaných
▸vedenie rezervačného systému a zabezpečovanie ubytovania 8 firemných bytoch
▸organizácia pracovných kalendárov a stretnutí zamestnancov spoločnosti
▸príjem a uvítanie hostí, klientov a kandidátov
▸starostlivosť o konferenčné miestnosti, príprava flipchartov, upratovanie, coffee breaky a prípadný catering
▸podpora pri organizácii podujatí spoločnosti (DOD, výstavy, školenia a pod.)
▸administratívna podpora pre finančné oddelenie

▸zmluva na dobu NEURČITÚ
▸13. plat
▸stabilita úspešného medzinárodného koncernu
▸priestor pre tvoje nápady
▸bonus pri odporučení zamestnanca
▸príspevok pri narodení dieťaťa
▸príspevok pri životnom jubileu
▸zvýhodnené zamestnanecké ceny na produkty Würth
▸bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
▸Multisport karta, Metro karta
▸dobrá káva a super kolegovia
▸ a iné

Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected].
Vzhľadom na predpokladaný veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

▸ výborné komunikačné zručnosti
▸ efektívna organizácia a plánovanie pracovných úloh
▸dobré zvládanie stresových situácií
▸ samostatnosť a zodpovednosť
▸znalosť anglického jazyka PODMIENKOU - základná a jednoduchá komunikácia na recepcii, nepožadujeme úroveň pokročilý ani expert.
▸základné znalosti podvojného účtovníctva sú výhodou

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3641605  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 900 EUR/mesiac900€ brutto (fixná zložka 850 € brutto + 50€ osobné ohodnotenie) + 13. plat