Pracovník v Sklade

Würth spol. s r.o.

Miesto práce
Pribylinská 2, 832 55 Bratislava 3, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s prácou v logistike alebo Vás táto oblasť láka a chýba Vám prax? Hľadáme nového člena teamu na prácu v sklade. Príjem a prípravu tovaru, expedíciu tovaru a ďalšie práce spojené s manipuláciou a balením tvaru. Práca na rannú a poobednú smenu.

- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- priateľský kolektív
- možnosť profesného rastu
- 13. plat
- ďalšie zamestnanecké benefity a výhody

Svoj profesijný životopis prosím posielajte na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie pre prácu s VZV výhodou
Teamový hráč
Vysoká miera zodpovednosti a lojality voči firme

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3231204  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou