Obchodný zástupca / zástupkyňa - divízia stavby

Würth spol. s r.o.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
pevná zložka + pohyblivá zložka podľa výkonov + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj výrobkov zahraničnej spoločnosti v oblasti stavebného priemyslu vo Vašom regióne.
- starostlivosť o existujúcich klientov – tvorenie vzťahov
- aktívna akvizícia nových obchodných príležitostí
- zodpovednosť za rozvoj a budovanie siete zákazníkov na zverenom území
- prezentovanie produktov a služieb spoločnosti
- spracovanie cenových ponúk, vybavovanie reklamácií
- dôsledné vedenie obchodnej agendy
- zodpovednosť za dosahovanie predajného cieľa vo zverenej oblasti

- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- stabilita úspešného medzinárodného koncernu
- perspektívne zamestnanie
- dôkladné zaškolenie a vedenie v úspešnom tíme
- motivujúce ohodnotenie podľa výkonov
- možnosť profesného rastu
- sociálny program
- 13. plat
- mobilný telefón
- PC
- diéty/pracovný deň

Svoj profesný životopis posielajte prosím na adresu: [email protected].
Zároveň uveďte súhlas so spracovaním Vašich údajov podľa zákona č. 428/2002 Z.z.
Súčasťou výberového konania je praktická ukážka výkonu práce obchodníka v teréne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, stavebná fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti v priamom predaji technického zamerania výhodou

Počet rokov praxe

2

- technické vzdelanie - stavebnú fakultu
- asertívny a komunikatívny typ
- kreatívnosť a samostatnosť
- obchodnícke zručnosti
- znalosť prideleného regiónu

Würth Slovensko je členom medzinárodného koncernu Würth Group a je výhradným dovozcom a predajcom výrobkov značky Würth na Slovensku. Z malej firmy s 3 zamestnancami sa v priebehu 30-ročnej existencie stala spoločnosť, ktorá dnes zamestnáva viac ako 200 pracovníkov a ktorej ročný obrat v roku 2022 dosiahol 23 mil. eur.

Hlavným predajným kanálom firmy je sieť obchodných zástupcov, ktorí na pravidelnej báze navštevujú zákazníkov priamo v ich prevádzkach, aby zistili ich potreby a zároveň poskytovali odborné poradenstvo v oblasti profesionálnej montáže. Dnes túto sieť tvorí viac ako 122 obchodných zástupcov špecializovaných do 3 divízií: Auto/Cargo, Kovo/Industry, Drevo/Stavby.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2793918  Megjelentetés dátuma: 2.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: pevná zložka + pohyblivá zložka podľa výkonov + 13. plat