Disposition Officer - material planner

Würth International Trading s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu disponentov hľadáme šikovného kandidáta/ku s analytickým a strategickým myslením, zodpovedného/ú za dispozície, nákup tovaru, skladové ukazovatele, a to najmä hodnotu a obrátkovosť skladu a percentá úspešného dodania zákazníckych objednávok.

Do Vašej náplne práce bude patriť:

- Zodpovednosť za dispozície surového tovaru v plánovacom systéme JDA
- Umiestňovanie objednávok v SAP
- Dohľad nad mesačnou spotrebou tovaru
- Objednávanie transportu v spolupráci s oddelením transportu
- Sledovanie celého procesu objednávky a dodávky
- Komunikácia s dodávateľmi
- Dohľad nad objednávkami, potvrdeniami a faktúrami
- Tvorba štatistík
- Spolupráca s oddelením zákazníckeho servisu a nákupu
- Priama zodpovednosť za stav pridelenej produktovej skupiny
- Zodpovednosť za ukazovatele: Servicegrad, hodnota skladu a obrátkovosť skladu
- Zodpovednosť za kmeňové dáta v plánovacom systéme JDA

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Denné používanie anglického jazyka
- Odmena za prítomnosť na pracovisku (13. plat)
- Príspevok na dochádzanie
- Dodatková dovolenka
- Balík sociálnych benefitov (Narodeniny, Veľká noc, Svadba, Narodenie dieťaťa a iné)
- Balík finančných i nefinančných benefitov pre jubilantov
- Množstvo kultúrnych a športových aktivít (Teambuilding, Letný piknik, Vianočná večera)
- Zvýhodnené stravovanie v budove
- Káva a čerstvé ovocie na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Expert
SAP - Základy

Počet rokov praxe

3

Predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou. Skúsenosti v systéme SAP sú výhodou.
Schopnosť pracovať a okamžite reagovať v prostredí, kde sa menia skladové potreby každý deň.
Nemecký jazyk výhodou.

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!

Spoločnosť Würth International Trading bola založená v januári 1995 v Bratislave. V súčasnosti pôsobíme ako centrálna zásobovacia platforma koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb.

Sme súčasťou centrálneho nákupu spoločnosti Würth International AG, ktorá bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecku, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami. Náš koncern zamestnáva viac ako 85 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku presiahol 20 mld. EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3849095  Megjelentetés dátuma: 3.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac