Pracovník oddelenia kvality

Würth International Trading s.r.o.

Miesto práce
Rybničná 40, Bratislava
Termín nástupu
1.8.2019
1400 EUR Finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného absolventa technického zamerania ( ideálne strojárske), ktorý sa rád učí, je samostatný a má záujem sa venovať oblasti kvality.

Do Vašej náplne práce bude patriť:
*celková kontrola kvality tovaru a vypracovanie záznamov a skúškach kvality
*dohľad nad dodržiavaním kvality v produkcii
*náhodné kontroly kvality v celom logistickom procese
*kontrola kvality na sortimentoch
*kontrola kvality zabaleného tovaru a pri exporte tovaru
*odber vzoriek na vstupe tovaru
*vykonávanie skúšok kvality tovaru
*vypracovávanie skúšobných protokolov, správ a štatistík
*blokovanie a odblokovanie nevhodného tovaru
*zneškodnenie nevyhovujúceho tovaru
*spracovávanie zákazníckych reklamácií

- Práca v medzinárodnej spoločnosti (používanie nemeckého a/alebo anglického jazyka)
- Možnosti dodatočného vzdelávania a rozvoja
- Príspevok na dochádzanie do práce
- Dodatková dovolenka
- Pripoistenie zamestnanca i vo voľnom čase
- Balík sociálnych benefitov (narodeniny, Veľká noc, svadba, narodenie dieťaťa a iné)
- Množstvo kultúrnych a športových aktivít (teambuilding, letný piknik, Vianočná večera)
- Zvýhodnené stravovanie v budove
- Káva a čerstvé ovocie na pracovisku zadarmo

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite Váš životopis na email: [email protected], alebo na doleuvedenú adresu. Tešíme sa na Vaše reakcie !

Spoločnosť sa zaväzuje uchovávať a spracúvať vaše osobné údaje v rozsahu a spôsobom, ktorý je v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov a v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické ( výhodou strojárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorého oblasť Kvality baví a chcel by sa jej profesne venovať. Zároveň sa rád a rýchlo učí, je trpezlivý a má prehľad o normách a o strojárskej terminológií.

Naše skrutky potrebujú Vaše závity!

Spoločnosť Würth International Trading bola založená v januári 1995 v Bratislave. V súčasnosti pôsobíme ako centrálna zásobovacia platforma koncernu Würth. Zabezpečujeme dodávky Würth produktov na európsky trh, pričom kľúčová je pre nás kvalita dodávaných výrobkov a služieb.

Sme súčasťou centrálneho nákupu spoločnosti Würth International AG, ktorá bola založená v roku 1945 v Künzelsau, Nemecku, ako veľkoobchod so skrutkami a maticami. Náš koncern zamestnáva viac ako 85 000 ľudí po celom svete a obrat v minulom roku presiahol 20 mld. EUR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3641107  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 EUR Finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta