Elektrotechnik slaboprúd

WTR EUROPE, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá prípravou projektovej dokumentácie pre biologické čistiarne odpadových vôd. Náplň práce bude podrobne špecifikovaná na osobnom pohovore.

dobrý kolektív, príjemné prostredie,

prosím o zaslanie životopisu na uvedený e-mail. Komunikácia výhradne cez e-mail. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik slaboprúd, min. §22 vyhl.č. 508/2009 Z.z.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čítanie technickej dokumentácie a schém, znalosť elektrotechniky, diagnostika závad, znalosť funkcie PLC a riadenia v technológii, znalosť práce s PC(office, e-mail, windows), samostatnosť, záujem učiť sa nové veci, ...

Spoločnosť WTR EUROPE s.r.o. je dodávateľom WTR technológie pre čistiarne odpadových vôd. Jedná sa o slovenskú technológiu a slovenský patent s najvyššou certifikáciou z odboru čistenia vody. Spoločnosť úspešne realizovala viac ako 200 projektov v Európe a Ázii, ktoré slúžia skoro trom miliónom ľudí.
www.wtreurope.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3470521  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac1300 EUR