PHP Programátor (Laravel)

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s.

Miesto práce
Pribinova 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 EUR brutto (dohodou podľa úväzku a seniority)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba aktuálnych aplikácií (CRM - vTiger systém (PHP), klientska zóna s platobnými
bránami (Laravel), mailing aplikácia (Laravel), webové stránky (Wordpress, Laravel))
- vývoj nových funkcionalít pre uvedené systémy
- implementácii špecifických požiadaviek pre zahraničné trhy - nové aplikácie
- spolupráca s tímom pri vývoji a byť schopný navrhnúť riešenie
- technická podpora interným či externým užívateľom

- teambuildingy v zahraničí
- firemný notebook
- pohodový mladý tím, ktorý rieši problémy spoločne
- množstvo zaujímavých projektov
- príležitosť učiť sa nové veci a ďalej sa tak rozvíjať osobne aj profesne
- neformálne pracovné prostredie
- spoločné akcie plné zábavy, dobrodružstva a iných zážitkov
- rôznorodá práca na niekoľkých projektoch/oblastiach
- dobrá káva
- veľa priestoru pre vlastné nápady a inovácie
- karta Multisport
- masáže do kancelárie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosť s programovacím jazykom PHP(Laravel) min. 3 roky
- znalosť prostredia webových aplikácií HTML,CSS,JavaScript (jQuery)
- základná znalosť Wordpress
- pozitívne myslenie a tímový duch
- účasť na herných večeroch :-)

WORLD BUSINESS PRESS online, a.s. je full-servisová spoločnosť, ktorá od roku 2010 ponúka klientom čo najširšie spektrum služieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3778645  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800 EUR brutto (dohodou podľa úväzku a seniority)