Project Coordinator

WorkSpace Europe

Miesto práce
Štúrova 19, Bratislava
Termín nástupu
25.11. 2019
Mzdové podmienky (brutto)
1050 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nudiť sa nebudeš. Tvoje organizačné schopnosti, kreativita a talent robiť aspoň tri veci naraz, dostanú možnosť rozvinúť sa do nevídaných rozmerov. A pokiaľ ti komunikácia s ľuďmi v angličtine robí radosť, máme pre teba pozíciu, ktorá ťa nadchne. Ak nie, tak nie.

Čo budeš u nás robiť?
Prevezmeš úlohu koordinátora programu Placement Slovakia, ktorý patrí pod organizáciu WorkSpace Europe. Pomáhame robiť Slovensko atraktívnym miestom pre mladých ľudí zo zahraničia pre absolvovanie stáží v skvelých firmách a organizáciach, ktoré tu máme.

Za čo budeš zodpovedný?
- Celková starostlivosť o program Placement Slovakia
- Denná komunikácia v angličtine so študentami a zahraničnými univerzitami
- Aktívny nábor a selekcia zahraničných študentov na stážové pozície
- Starostlivosť o web a Facebook stránky programu
- Prezentácia programu v zahraničí
- Administratívne úlohy
- Starostlivosť o zahraničných stážistov, ktorí na Slovensko prichádzajú alebo tu už sú

Čo ponúkame?
- Veľký priestor na sebarealizáciu
- Možnosť pracovať v malom tíme na veľkých úlohách
- Prácu v príjemnom pracovnom kolektíve v kancelárii v centre mesta
- Flexibilný pracovný čas
- Pracovné cesty v rámci Slovenska a zahraničia
- Denný kontakt so zahraničím a mladými ľuďmi (S Placement Slovakia nikdy nezostarneš ;)

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť?
Prosím, pošli si svoje CV (v slovenčine) spolu s motivačným listom (v angličtine) na e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu uveď „Project Coordinator“.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nie je pre nás podstatné štúdium ani predchádzajúca prax. Ide o drive a ochotu zvládať rôznorodú operatívu, riešiť situácie a učiť sa nové veci.
Čo by mal mať kandidát, ktorý nás zaujme?
- Angličtinu na úrovni C1
- Kvalitné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie
- Zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť
- Nadšenie pre prácu s ľuďmi
- Dobré organizačné schopnosti
- Kreatívneho ducha

WorkSpace Europe je občianske združenie, ktoré sa špecializuje na organizovanie odborných zahraničných stáží vysokoškolákov v rámci EU programu Erasmus+. Sme koordinátorom jediného slovenského konzorcia vysokých škôl pre medzinárodné stáže. Spolupracujeme so slovenskými a zahraničnými univerzitami ako aj s firemným sektorom. Máme za sebou stovky úspešných príbehov stáží. Pomohli sme mnohým vysokoškolákom získať prax a vykročiť na ich vysnívanú kariérnu cestu. Viac info nájdete na www.workspaceeurope.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3009545  Megjelentetés dátuma: 17.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1050 Eur