Manipulačný pracovník - pracovník spracovania odpadov

Workon Solutions s.r.o.

Nákupne centrum Eperia, Arm. Gen. Svobodu 34, 08001 Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
14.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Triedi jednotlivé druhy odpadov vyprodukovaných v nákupnom centre, pred ich ďalším spracovaním
- Vykonáva jednoduché manuálne práce súvisiace s prípravou odpadov pred ich spracovaním alebo likvidáciou
- Obsluhuje zariadenie - lis
- Udržuje čistotu a zabezpečuje plynulý chod zvereného pracoviska

- Zaškolenie pracovníka
- Zamestnávateľ poskytuje pracovné oblečenie a obuv
- Narodeninový bonus
- Ročné prémie
- Po zaškolení možnosť flexibilnej pracovnej doby
- Zvýšenie mzdy po uplynutí skúšobnej doby

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Odpadové hospodárstvo

Zamestnávateľom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti odpadového hospodárstva už viac ako 20 rokov. Zaoberá sa zberom, triedením a recykláciou odpadu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť
- Manuálna a fyzická zručnosť
- Flexibilita

Spoločnosť WorkOn Solutions s.r.o. vznikla ako dcérska spoločnosť renomovanej konzultačnej spoločnosti s viac ako 20 ročnými skúsenosťami na slovenskom a zahraničnom trhu. WorkOn Solutions ponúka solídne, efektívne služby v oblasti náboru zamestnancov a otvára dvere každému uchádzačovi, ktorý má záujem pracovať, respektíve získať alebo uplatniť svoje skúsenosti v zahraničí.

Ponúkame Vám množstvo pracovných príležitostí v krajinách Európskej únie, pričom neustále pracujeme na rozšírení našej pôsobnosti v rámci celého sveta.

Ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer, brigády, program Intership a študijné programy.

OBLASTI V KTORÝCH PONÚKAME PRÁCU
• Hotelierstvo
• Cestovný ruch a turizmus
• Výroba
• Logistika a transport
• Zdravotná starostlivosť
• Poľnohospodárstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3192651  Megjelentetés dátuma: 20.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou