Práca vo výrobe/ ihneď na TPP

Work Service

Miesto práce
Sučany
Termín nástupu
asap
658 EUR/mesiaczákladný plat + príplatky + bonusy + prémie cca 1040/Bližšie info na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC strojov (sústruh, fréza, vŕtanie, valcovanie)
- výmena nástrojov a prevádzkových prostriedkov podľa úlohy
- kontrola výrobných dielov obvyklými meracími prostriedkami
- práca s výkresovou dokumentáciou
- práca je na zmeny

Práce sa netreba báť, plne Vás zaškolíme.

Miesto výkonu práce - Sučany.

- práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky za zmennosť
- systém nadtarifnej zložky
- príplatok za flexibilitu
- vhodné pre mužov aj ženy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť je priamym dodávateľom komponentov v automobilovom priemysle pre predmontážne a montážne závody v Európe.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- matematická gramotnosť (výpočet odchyliek)
- zodpovednosť
- manuálna zručnosť
- precíznosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4071818  Megjelentetés dátuma: 29.4.2021  Alapbér (bruttó): 658 EUR/mesiac