Brigáda - montážny pracovník v Trnave

Work Service

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž jednotlivých automobilových komponentov v rámci montáže automobilov,
- čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta
- plnenie príkazov nadriadených .....

Pracuje sa v 3zmennej prevádzke - odpracuje sa vždy jedna celá zmena podľa dohody - 8hodín!!!

Nástup možný ihneď !!!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Oblasť priemyselnej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo výrobe
- manuálna zručnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4013771  Megjelentetés dátuma: 21.12.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.