Operátor výroby v automobilovom priemysle. Ubytovanie vám zabezpečíme.

Work Service

Miesto práce
Automobilová 1, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
910 - 1 070 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE OD PONDELKA DO PIATKU V TROJZMENNOM REŽIME NA PREVÁDZKÁCH - MONTÁŽ, ZVAROVŇA, LAKOVŇA, LOGISTIKA, KONTROLA KVALITY.

- Pracovník zabezpečuje montáž jednotlivých automobilových komponentov v rámci montáže automobilov,
- Drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti,
- Čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta,
- Dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov.

- základná nástupná mzda 850€/brutto
- nočný príplatok 1,60 eur/hod. (mesačne od 60 do 120 eur/brutto)
- individuálna PRÉMIA v max. výške 185 eur
- nadčasové príplatky 25 % až 50 %
- 13. plat
- zabezpečené ubytovanie (1.mesiac ZADARMO, od 2.mesiaca 100eur/mesiac)
- zabezpečené stravovanie - LEN ZA 1,09 EURA
- celoročný pitný režim
! možnosť prísť pracovať z celého Slovenska - UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!

BENEFITY ZAMESTNANCOV SPOLOČNOSTI WORK SERVICE SK:
- príspevok na dopravu do výšky 50€/mesiac (po vydokladovaní cestovných lístkov),
- preplatenie nákladov na pohovor po prvom odpracovanom mesiaci,
- odmena 50€ po 3 mesiacoch za dochádzku bez neprítomnosti na pracovisku (PN, návšteva lekára, absencie).

- prechod do kmeňového stavu,
- dlhodobá stabilná spolupráca,
- zaškolenie priamo na pracovisku.

Výberové konania sa realizujú v TRNAVE, pravidelne každý týždeň PO-ŠT.

Nástup možný ihneď, vždy v PIATOK.

Potrebná zdravotná dokumentácia alebo výpis zo zdravotnej dokumentácia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Oblasť priemyselnej výroby, kde sa môžu zamestnať ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup k práci,
- ochota manuálne pracovať,
- odolnosť voči stresu,
- manuálna zručnosť,
- dobrý zdravotný stav,
- prax v automobilovom priemysle vítaná.

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3972947  Megjelentetés dátuma: 23.9.2020  Alapbér (bruttó): 910 EUR/mesiac