Operátor dřevodílny 23.000 - 28.300,- Kč/měs. Brno-slatina

Work Service

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 23 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podílet se na výrobě dětských hřišť a sportovišť, které jsou vyváženy od Kanady po Japonsko.
Každý den vám rukama projde částečně opracované akátové kmeny (bez kůry a bez běle) nebo řezivo (již ohoblované fošny a prkna), které podle výkresu upravíte na požadovaný rozměr, včetně všech potřebných otvorů a výřezů pro montáž. Budete mít možnost pracovat s řetězovou pilou, bruskou, vrtačkou a dalším truhlářským nářadím a stroji, v nové a moderní výrobní hale s partou přibližně 50 optimisticky naladěných kolegů na stejné směně. Rozsah práce je od základního opracování materiálu, až po kompletaci.
Do práce budete chodit s pocitem, že to co děláte, má smysl a přináší radost.
Nejedná se o žádnou pásovou výrobu, ale kreativní práci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Mzdové ohodnocení 23.000 Kč – 28.300 Kč, odvíjející se na základě míry zaučení,
- Oběd a večeře v jídelně od 25 Kč (zbytek platí naše firma), teplé a studená nápoje na pracovišti zdarma
- Zkrácený pracovní týden na 37,5 hod/týdně (každé 2 hodiny zdravotní/kávová pauza)
- Týden placeného volna navíc (celkem 5 týdnu dovolené)
- příspěvek na sport a relaxaci
- Flexibilitu v práci

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Firma zabývající se výrobou unikátních herních a sportovních zařízení pro všechny věkové skupiny.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- dobrý zdravotní stav
- trestní bezúhonnost
- zručnost a smysl pro zodpovědnost
- 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3972943  Megjelentetés dátuma: 9.10.2020  Alapbér (bruttó): 23 000 Kč/měsíc