Pomocný strojník - Bratislava

Work Service

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 eur brutto nástupná mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná obsluha výrobného zariadenia, ktoré vyrába betónovú exteriérovú dlažbu a ďalšie betónové výrobky
- kontrola kvality
- pravidelná každodenná starostlivosť o čistotu strojov a zariadení
- podla potreby pomoc pri menších opravách na stroji počas pracovnej zmeny
- práca v 2-3 zmennej prevádzke

- možnosť odborného a profesijného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť dočasného príspevku na ubytovanie v prípade presťahovania sa za prácou
- príspevok na stravovanie a dôchodkové poistenie
- finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, pri narodení dieťaťa, svadbe ...
- kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
* perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch výrobných závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach sa vyrábajú exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály. Pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH. Každoročne prichádza na trh s novinkami a prostredníctvom zmluvných partnerov realizuje dodávky materiálu na celom území Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax vo výrobe betónových výrobkov, alebo pri obsluhe miešačiek na betonárke - veľká výhoda
- platný preukaz na vedenie vysokozdvižného vozíka skupina W1, prax vo vedení VZV
- ochota pracovať na zmeny, v prípade potreby pracovať nadčas, alebo občas v sobotu
- dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť pre prácu s bremenami
- ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk, prach, vibrácie ...
- seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
- zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, flexibilita
- ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3967410  Megjelentetés dátuma: 13.9.2020