Senior Manager – Clinical Project Management

Work Service

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro poskytovatele farmaceutických služeb s globálním přesahem a dlouholetou tradicí obsazuji pozici Senior Manager – Clinical Project Management.

V rámci této pozice byste měl/a na starost tým 5 projektových manažerů a 2 asistentů. Vedle tohoto týmu je zde ještě tým doktorů a zdrav. sester 6 – 8, který byste taktéž rovněž vedl/a.

Jedná se o dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na poskytování služeb farmaceutickým firmám při výzkumu a vývoji léčivých přípravků. Soustřeďují se na dvě oblasti - na provádění studií fáze 1, zejména bioekvivalenčních studií a na analýzu farmaceutických formulací a aktivních substancí včetně vývoje metod.

V tomto případě se jedná o fázi 1 a hledáme kandidáta, který má v této oblasti zkušenost.

Mezi Vaše hlavní odpovědnosti by patřily:

• Vedení projektového týmu “Klinika” a spolupráce s jednotlivými členy na řešení projektů z oblastí klinického testování
• Dodržení požadavků vyplývající ze „Zákona o léčivech”, odpovídající „Vyhlášky Správné klinické praxe” a z příslušných „Pokynů SÚKL” v platném znění a dalších právních a interních předpisů
• Kontrola a finalizace nabídek k předložení ke schválení obchodnímu řediteli
• Efektivně komunikuje odborné požadavky, průběh a případné problémy klinického testování k vedení společnosti a zainteresovaným pracovníkům, stejně tak jako externím partnerům pro zajištění hladkého průběhu projektu
• Odpovědnost za dodržování časového harmonogramu studie, za správný průběh projektu a dodržování odsouhlaseného rozpočtu studie.
• Komunikace se zahraničními klienty a konzultace nad jejími požadavky
• Spoluúčast na vypracovávání návrhů obchodních smluv, technických smluv a smluv o utajení mezi společností a zákazníkem

Společnost si představuje kandidáta se:

• Zkušeností s projektovým řízením min. 5 let,
• S praxí s vedením lidí,
• S VŠ – medicínské zaměření výhodou,
• S velmi dobrou znalost angličtiny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Oproti tomu společnost nabízí:

• Zázemí stabilní společnosti s globálním přesahem a potenciálem I s ohledem na současnou ekonomickou situaci a situaci na trhu práce
• Zajímavý motivační system
• Propracovaný a bohatý system zaměstnaneckých benefitů, který podporuje i rodinné příslušníky pracovníka
• Možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Poskytovatel farmaceutických služeb

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3945571  Megjelentetés dátuma: 31.7.2020