Marketing Manager

Work Service

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 700 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do mezinárodní výrobní společnosti výroby hledám kandidáty na pozici MARKETING MANAGER.

Co bude Vaší náplní práce:

Vedení menšího týmu marketingových specialistů se zaměřením na region CZ, SK, HU

Zodpovědnost za vývoj, implementaci a realizaci marketingových plánů v souladu cíli společnosti

Řízení průzkumu trhu pro srovnání a ověření relevance současných produktů a služeb

Koordinace online a offline marketingových kampaní s prodejními aktivitami

Kontrola a dohled nad budgetem

Zodpovědnost za celkovou správu značky a firemní image

Úzká spolupráce s designovými agenturami a pomoc při uvádění nových produktů na trh

Průzkum trhu a plná podpora ve všech fázích vstupu na trh nové země - Maďarsko

Organizace a koordinace marketingových akcí - společenské akce pro zákazníky, semináře, veletrhy, konference, večírky

Co byste měli splňovat:

Alespoň 5 let zkušeností v marketingu (B2B) - orientace na průmysl

Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Schopnost řídit projekty

Plynulá aj, čj nebo slovenština

Maďarština velkou výhodou

Znalost marketingových prvků, včetně tradičního a digitálního marketingu a metod průzkumu trhu

Znalost MS Office a SAP

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3873998  Megjelentetés dátuma: 18.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/měsíc