Výrobný pracovník / pracovníčka

Work Service

Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 860 € + odmeny + prémie + 13-ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- triedenie súčiastok
- montáž drobných súčiastok, káblových zväzkov, elektrické zapájanie, montáž kolies, prevodovky, náprav, motoru, interiérového vybavenia: palubná doska, airbag, sedačky, poťahy a pod.
- zabezpečovanie výroby automobilov na prevádzkach zvarovňa, lakovňa, sklad alebo montáž
- kontrola kvality a prípadné odstraňovanie nedostatkov
- vykonávanie drobných údržbových prác v rámci svojej zodpovednosti
- zabezpečovanie čistoty na svojom pracovnom mieste
- podiel na zlepšovaní finálneho produktu a aj procesu jeho výroby

Pracovný režim
PONDELOK - PIATOK - od 06:00 do 14:00 týždeň ranná, od 14:00 do 22:00 týždeň poobedná, od 22:00 do 06:00 týždeň nočná

- v rámci výkonu práce je potrebné cestovanie po prevádzkach

- navýšenie mzdy už po prvom mesiaci
- príplatky za nočné 60 - 120 €
- odmeny a prémie do výšky 185 €
- teplá strava zabezpečená v jedálni
- celoročný pitný režim
- podniková doprava zo smerov Senica, Hlohovec, Brestovany, Trnava
- v prípade záujmu zabezpečujeme aj ubytovanie – prvý mesiac zdarma
- platené zaškolenie
- zálohy po 10-tich odpracovaných dňoch
- bonus za návrh uľahčenia pracovného postupu
- prémia za každé zdokonalenie technológie
- odmena za akékoľvek zlepšenie bezpečnosti pri práci
- prechod do kmeňového stavu
- dlhodobá stabilná spolupráca
- možnosť kariérneho postupu

Ak máte záujem o ďalšie informácie, radi Vám ich poskytneme na čísle 0911 050 682 alebo e-mailom [email protected], kde môžete zaslať životopis a prihlásiť sa na osobný pracovný pohovor s testovaním a exkurziou.
Teší sa na Vás tím Work Service

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významná medzinárodná spoločnosť, jedna z technologicky najnovších skupín rozširujúca výrobu pre ľudí, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s prácou vo výrobe alebo v automotive výhodou
- základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita, diplom, certifikát, preukaz)
- zodpovedný prístup
- ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- fyzická zdatnosť - Nutné absolvovať zdravotnú prehliadku
- tímový duch

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3738793  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 860 € + odmeny + prémie + 13-ty plat