Vedúci strojárskej výroby

Work Service

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
2 500 - 2 800 EUR/mesiacNástupná mzda bude spravodlivo posúdená na základe relevantných skúseností kandidáta po 2. kole pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za riadenie zvereného úseku výroby
- zodpovednosť za plánovanie výroby, dodržiavanie požadovanej kvality a kvantity výrobkov
- zodpovednosť za dodržiavanie mesačných, kvartálnych, ročných plánov výroby
- zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu
- efektívne riadenie s ohľadom na finančný rozpočet
- zodpovednosť za znižovanie výrobných nákladov
- disciplinárne vedenie zverených zamestnancov
- reporting a aktívna účasť na meetingoch

- pracovná zmluva priamo so spoločnosťou
- možnosť plne preplácaného ubytovania
- možnosť príspevku na dopravu
- práca v modernej, prosperujúcej firme

Pozícia je obsadzovaná na trvalý pracovný pomer priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Predstavenie klienta bude prostredníctvom pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Vzdelanie v oblasti strojárstva podmienkou
- Nemecký jazyk alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Znalosť MS Office
- Ochota príležitostne cestovať v rámci SR aj zahraničia (VP nutný)
- Vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť
- Skúsenosti v oblasti zvárania, ohraňovania a obrábania kovov – min. 5 rokov prax

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3642290  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 500 - 2 800 EUR/mesiacNástupná mzda bude spravodlivo posúdená na základe relevantných skúseností kandidáta po 2. kole pohovoru.