Technik prípravy výroby/ technológ v strojárskej firme (Vhodné aj pre absolventov!)

Work Service

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
po dohode
Plat bude férovo dohodnutý na pohovore, odvíja sa od predošlých pracovných skúseností (začínajúci plat u absolventa 1000€ + prémie, odmeny...)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte kreatívnu prácu a zaujímate sa o konštruktérsku prácu, baví Vás spracovanie výkresovej dokumentácie a tvorba technologických postupov máme pre Vás voľné miesto v prosperujúcej a stále sa rozrastajúcej strojárskej firme.
Okrem toho bežnou praxou bude:
- zlepšovanie výrobných a optimalizovanie technologických postupov
- spracovanie rozpisu materiálu pre nákupné oddelenie a tvorba páliacich plánov
- komunikácia so zákazníkom pri vyjasnení technických detailov

Firma okrem priateľského prostredia so stabilným pracovným miestom a možnosťou vlastnej realizácie ponúka širokú škálu benefitov.
Ide napríklad o variabilnú mesačnú zložku mzdy (osobné ohodnotenie)
- prémie, odmeny
- príspevky na stravovanie nad rámec zákona
- sociálny program
- príspevky na šport, vzdelávanie
- profesný a osobnostný rast

Informácie o výberovom konaní

Pozícia je obsadzovaná na TPP priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie so zameraním na konštrukčné a procesné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme technické myslenie, chuť neustále napredovať a vzdelávať sa, nadšenie pre konštruktérsku prácu
- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3595598  Megjelentetés dátuma: 7.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Plat bude férovo dohodnutý na pohovore, odvíja sa od predošlých pracovných skúseností (začínajúci plat u absolventa 1000€ + prémie, odmeny...)