Technológ na oddelení montáže

Work Service

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
po dohode
od 1400€ v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavnú pracovnú náplň na pozícií technológa montáže patrí predovšetkým: - tvorba montážnych postupov a montážnych prípravkov
- podpora montážneho procesu a starostlivosť o výrobok počas jeho životnosti
- návrh pracoviska a vybavenia montáže
- optimalizácia procesu montáže a organizácie pracoviska
- riešenie zmenového konania a rozpracovanosti v montáži
- zavádzanie výrobkov do sériovej výroby

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta a ktorá priamo miesto obsadzuje ponúka širokú škálu benefitov či už sú to štvrťročné odmeny alebo:
- dochádzkový bonus až do výšky 60€ za mesiac
- príspevok na dopravu aj do menej vzdialených miest
- mimoriadne odmeny aj nad rámec zákona
- finančné odmeny pri pracovnom jubileu a iné

Pozícia je obsadzovaná na trvalý pracovný pomer priamo u klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Svetový líder v oblasti mechanizácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou pre kandidáta je ovládanie anglického jazyka
- veľkou výhodou je aj podobná prax
- kreativita
- samostatnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3515001  Megjelentetés dátuma: 13.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1400€ v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností