Obsluha strojov práca v Bratislave s nástupom ihneď, stabilná práca v kľudnom a čistom prostredí

Work Service

Bratislava Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Kežmarok, okres Rožňava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o prácu:
- na stanovištiach,
- nepasovú prácu,
- práca v tímoch,
- príjemné, čisté a kľudné prostredie

- MOŽNOSŤ KARIÉRNEHO RASTU A ZVYŠOVANIE MZDY začínate ako operátor junior ďalší stupeň je operátor produktívny, operátor špecialista, operátor expert a operátor líder
- PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE 100 EUR
- STRAVNÉ LÍSTKY v hodnote 4,50
- prechod do kmeňového stavu
- STABILNÁ a DLHODOBÁ práca
- práca je vhodná rovnako pre ženy ako aj pre mužov,
- príjemná atmosféra na pracovisku,
- možnosť výberu pracovnej zmeny,
- možnosť dohodnúť sa na termíne nástupu,
- nie je to linková výroba, kľudnejšie tempo práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3360915  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000 eur/mesiac