Zodpovedný vedúci lisovne

Work Service

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Poprad
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
po dohode, podla skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícií vedúceho lisovňe budete zodpovedať za plnenie plánu výroby na oddelení lisovne
- zodpovedať za produktivitu a BOZP
- riadenie a kontrola podriadených v počte 100
- tvorba rozpočtu + sledovanie nákladov strediska lisovne
- plánovanie a organizácia údržby tvárniacich liniek, nástrojov

Zamestnávateľ poskytuje benefity ako napríklad flexibilný pracovný čas
- ročné odmeny
- možnosť kompenzácie cestovných nákladov
- zamestnanecká zľava na firemné výrobky
- možnosť sebarealizácie a takisto dlhodobé, stabilné miesto
- kariérny rast

Pracovná pozícia je na trvalý pracovný pomer a je obsadzovaná pre nášho klienta .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Prémiový výrobca záhradníckej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Kandidát na danej pozícií by nemal mať problém s komunikáciou v anglickom jazyku a komunikáciou ako takou
- mal by mať schopnosť motivovať svoj kolektív
- schopnosť dodržiavať termíny
- časovo flexibilný
- ochota vzdelávať sa a napredovať

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3212322  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: po dohode, podla skúseností