Svářeč

Work Partners, s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj, Okres Frýdek - Místek
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
200-210 Kč/hod na IČO ;(160 Kč/hod na smlouvu bez ubytování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-Výroba konstrukcí a komponentů pro kolejová vozidla (podvozky,kabiny atd.)
-Svařování hrubých plechů od 12mm skladané sváry

Zaměstnanecké výhody, benefity

možnost ubytování

Informace o náboru

Nutná znalost čtení výkres.dokumentace, manuální zručnost a ochota učit se nové věci...
12-cti hodinové směny(ranní,noční)
Spolu s životopisem zašlete i certifikát

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba konstrukcí a montážních linek

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Platný certifikát EN 287-135,
Svářeč by měl být zručný, soustředěný, tělesně obratný, s technickým myšlením a prostorovou představivostí. Jedná se o člověka s platným svářečským průkazem.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Work Partners je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků atd... Sídlo naší společnosti je v Praze, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2502946  Megjelentetés dátuma: 9.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 200-210 Kč/hod na IČO ;(160 Kč/hod na smlouvu bez ubytování)