Materiálový plánovač a logista

Woory Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ilava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacMzda závisi od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenná spolupráca s výrobným a nákupným oddelením
- plánovanie a kontrola výrobných procesov
- zabezpečovanie materiálového pokrytia výrobného procesu
- zabezpečovanie optimálnej dodávky vstupných materiálov
- plánovanie dodávky hotových výrobkov pre zákazníkov s cieľom uspokojiť ho
- optimalizácia zásob ako v sklade, tak aj vo výrobe
- zodpovednosť za logistiku, expedíciu, plánovanie a materiálový manažment
- zabezpečenie vyrovnaného inventúrneho stavu v závode
- zodpovednosť za skladové zásoby, pohyby, za tok materiálu pri kontrole množstva, príjem tovaru, expedícia tovaru s orientáciou na termín
- komunikácia s dodávateľmi, budovanie a rozvoj vzťahov

Flexibilný pracovný čas, práca v mladom kolektíve, služobný telefón a notebook, lekcia anglického jazyka počas pracovnej doby.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielať aj v ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
pozornosť
spoľahlivosť

Firma Woory Slovakia, s.r.o. vznikla v roku 2009. Zaoberá sa výrobou súčiastok do klimatizácií pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2603476  Megjelentetés dátuma: 10.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac