HR manažér/ - ka - Slovenská republika

WOODCOTE CZ, a.s.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1750 - 2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- čaká Vás samostatná pozícia s možnosťou sebarealizácie
- koordinácia personálních a mzdových procesov v rámci SR
- zodpovednosť za vedenie kompletnej personálnej agendy
- vedenie malého týmu
- vedenie náborových aktivít
- business partnering v rámci jednotlivých regiónov a divízií
- nastavovanie konceptuálnych riešení pre všetky divízie v oblasti HR
- komunikácia s dodávateľmi personálních služieb a zamestnancami spoločnosti
- podpora vedenia a reporting

- flexibilný prístup a podpora vedenia
- výhodné mzdové ohodnotenie
- nástup možný dohodou
- pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
- stravenky
- sick day / homeoffice
- osobný rozvoj, školenia
- občerstvenie na pracovisku
- teambuildingové akcie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite svoj životopis.

Už teraz sa tešíme na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti na obdobnej pozícii podmienkou
- samostatnosť a proaktívny prístup
- veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- schopnosť čeliť výzvam
- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

Kdo sme? - Sme Woodcote Bek stavebniny a KVIP s.r.o.. Naším denným chlebom je predaj všetkého stavebného a VTP materiálu.
Ako fungujeme? – U našich dodávateľov/ obchodných partnerov nakupujeme a ďalej dodávame všetok požadovaný sortiment naším zákazníkom.
Kdo sú naši zákazníci? – Všetci, ktorý niečo budujú, rekonštruujú, skrátka tvoria. Nech už sa jedná o veľké realizačné firmy, malých živnostníkov, či domácich kutilov, alebo kutilky.
Našim cieľom je – Obslúžiť Vás ako zákazníka a poskytnúť čokoľvek, čo potrebujete pre svoju tvorbu.
ID: 3606853  Megjelentetés dátuma: 11.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1750 - 2000