Konštruktér nábytku na mieru

WOOD WELL s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 2 000 EUR/mesiacSpoločnosť s modernou technológiou výroby a montážou nábytku aj za hranice SR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreslenie v Cabinet Vision
-musíš slušne vystupovať pred zákazníkom

-vedieť si presne zamerať interiér a zohľadniť prípadné nerovnosti

-zohľadniť pri navrhovaní problémy v interiéry, upozorniť nato zákazníka a vedieť navrhnúť alternatívne riešenie

-pohodlne ovládať cabinet Vision poprípade programovať makro

-viesť tým ktorý bude s tebou na danom projekte

-uľahčiť im prácu pri navrhovaní tak aby na montáži vedeli výrobok namontovať efektívne a zbytočne nerezali alebo nedokončovali niektoré veci na mieste
-Musíš mať prehľad o strojnom vybavení a zohľadniť to pri navrhovaní nábytku aby nedošlo ku situácií, že potrebujeme vyrobiť dielec 10x10mm s opracovaním.
Vedieť kde sú limity stroja. Včas to zistiť a riešiť to s architektom alebo zákazníkom.

-musíš mat prehlaď v kovaní hlavne značky Blum – to musíš ovládať na 100%
Kde su jeho prednosti a limity
-Vedieť používať avent plána a programy na prepočet sili kovania

-musíš mať prehlaď v objednávaní kovania a odporučiť zákazníkovi najspoľahlivejší typ kovania.

-musíš sa vyznať v označenia DTDL/DTDD/HPL/HDF/ABS rôzne kompozita alebo umelé kamene.
Vedieť čo si s ktorým materiálom môžeš dovoliť, ktorý sa načo používa a koľko ešte bude potrebovať práce
nato aby si z neho vytvoril daný kus výrobku

-dodržiavať termíny výroby a montáže .dbať na kvalitu výstupu a bezproblémový priebeh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevovýroba

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Práca ta musí baviť a každý projekt by mal byť pre teba výzva
Logicky myslieť – tak ako keby si to mal vyrábať a montovať sám do svojho bytu či domu.
Vedieť sa posúvať a vybudovať si silný tým so svojim spolupracovníkmi vo výrobe
Stále sledovať nové kovania a trendy vo výrobe nábytku
Sledovať nedostatky vo výrobe či montáži a hľadať nove lepšie riešenia spolu zo svojím tímom.
Prinášať nové nápady či skúsenosť pri navrhovaní alebo konštruovaní nábytku

Tvoríme kvalitný drevený interiér na mieru od roku 2007. Vďaka dlhodobým skúsenostiam a zručnostiam s výrobou nábytku na mieru splníme aj tie najnáročnejšie požiadavky ohľadom vášho budúceho bývania. Technické riešenia, ktoré využívame, sú schopné ponúknuť vysoko kvalitné výstupy za prijateľnú cenu s krátkou dobou dodania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4074605  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac