Prevádzkový technik BOZP

Jacobs Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Jaslovské Bohunice (At. elekt. a Paderovce), okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dohľad nad dodržiavaním BOZP v prevádzke AE EBO a EMO
- vykonávanie preventívnych kontrol dodržiavania bezpečnostných predpisov, hygieny práce, požiarnej ochrany, životného prostredia a zabezpečovať stav zodpovedajúci legislatíve a interným predpisom,
- evidencia a spolupráca pri vyhodnocovaní, vyšetrovaní pracovných úrazov, navrhovanie opatrení vedúcich k zvýšeniu BOZP a OPP
- sledovanie všeobecne platných právnych a ostatných predpisov k problematike BOZP
- zúčastňovanie sa na auditoch a previerkach BOZP a OPP
- organizácia školení pre zamestnancov spoločnosti
- práce vykonávané aj v ionizujúcom žiarení Atómovej elektrárne

- zaujímavé platové ohodnotenie
- možnosť osobného rastu
- možnosť vzdelávania sa
- príspevok na vzdelávanie v ANJ
- príspevok na športové a kultúrne aktivity
- príspevok do 3.piliera

Informácie o výberovom konaní

pohovory budú vedené v sídle spoločnosti v Trnave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- osvedčenie bezpečnostného technika (nutné),
- dobré komunikačné zručnosti,
- ochota pracovať v kolektíve,
- prax v technickej oblasti BOZP výhodou

Jacobs Slovakia s.r.o. sa v roku 2020 stala súčasťou koncernu Jacobs Engineering Group Inc. Spoločnosť vznikla v roku 1992 ako špecializovaná firma pre dodávky služieb a zariadení v oblasti dekontaminácie a spracovávania rádioaktívnych odpadov.
Činnosť spoločnosti je založená na vývoji vlastných technológií a aplikačných zariadení a na predaji týchto produktov formou hmotnej dodávky alebo služieb. Cieľom je poskytovať komplexné a pokrokové služby, technológie, zariadenia, ktoré sú orientované podľa potrieb zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3305400  Megjelentetés dátuma: 20.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou