Obchodný reprezentant pre región Bratislava a Trnava

Wolters Kluwer SR s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.1.2020
850 EUR/mesiacfixná zložka 850 EUR, zložka za kvalitu a počet stretnutí 300 EUR a variabilná provízna zložka, ktorá nie je zhora obmedzená

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do obchodného tímu mladých a dynamických ľudí hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu, ktorý zabezpečí predaj a starostlivosť o zákazníkov v pridelenom regióne. Sme malá pobočka zastrešená nadnárodnou korporáciou pôsobiacou vo viac ako 40 krajinách po celom svete.
Ak si samostatná/ý, komunikatívna/y, dôsledná/ý a máš zmysel pre obchod, neváhaj a pošli nám svoje CV.

Čo bude náplňou Tvojej práce?
• Predaj informačného systému ASPI a online produktov spoločnosti
• Starostlivosť o pridelených existujúcich klientov a región (Bratislava a Trnava)
• Akvizícia nových zákazníkov
• Spracovanie obchodných ponúk podľa potrieb zákazníka a príprava klientskych zmlúv
• Zaškolenie užívateľov
• Účast na konferenciách
• Spolupráca s marketingom

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Odborný rozvoj a možnosť ďalšej kariéry
• Home office
• Finančné ohodnotenie s priamou väzbou na pracovný výkon
• Služobný automobil
• Mobilný telefón
• Notebook
• Príspevok na gastrolístky
• Sick days

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo požadujeme?
Min. SŠ vzdelanie
Práca s PC – bežný užívateľ
Spoľahlivosť, samostatnosť
Vodičský preukaz B
Komunikačné schopnosti
Zmysel pre tímovú spoluprácu

Globálny oskytovateľ odborných informácií, softvérových riešení a služieb pre širokú odbornú verejnosť. Dodávateľ právneho systému ASPI a vydavateľstvo právnickej a ekonomickej literatúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3823146  Megjelentetés dátuma: 3.12.2019  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac