Správca budovy

wolfcraft SK, s.r.o.

Miesto práce
Malé Dvorníky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 €, v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Správa budovy v areáli spoločnosti, sledovanie a údržba technického stavu budovy
* Starostlivosť o interiérové aj exteriérové priestory
* Bežné opravy, menšie zásahy a montáže
* Riešenie vzniknutých problémov
* Komunikácia so všetkými oddeleniami podniku
* Riešenie opráv cez externých partnerov / servisných technikov
* Vodič osobného auta, podpora riešenia všeobecných záležitostí v blízkom okolí
* Potrebná odborná spôsobilosť v elektrotechnike - minimálne paragraf 22

* Stabilné pracovné prostredie v nemeckej, rodinne založenej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou
* Práca vo firme, ktorej sa darí a o svoje úspechy sa podelí aj so zamestnancami (ročný bonus)
* Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív
* Firemný autobus
* Zabezpečené firemné stravovanie
* Firemné podujatia
* Podpora osobnostného rastu

Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Samostatná práca, praktické myslenie
* Technická gramotnosť
* Manuálna zručnosť
* Zodpovedný prístup k práci
* Znalosť angličtiny / nemčiny na komunikatívnej úrovni je výhodou

Dokázali sme to: wolfcraft je najznámejšou značkou na trhu s tovarom pre domácich kutilov v oblasti ručného náradia!
Naše výrobky sú nositeľmi viacerých ocenení, napr. aj prestížnej ceny Red dot design award. "Zamestnanec ako spolupodnikateľ" je našou základnou filozofiou, zamestnanci majú možnosť aktívne prispievať k úspechu spoločnosti a podieľať sa na ňom. Sme hrdí na náš tím odborníkov a radi Vás v ňom privítame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3583388  Megjelentetés dátuma: 28.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800 €, v závislosti od skúseností uchádzača