Majster / tímlíder oddelenia výroby plastov s MJ

wolfcraft SK, s.r.o.

Miesto práce
Malé Dvorníky
Termín nástupu
dohodou
od 1600 €, finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pravidelnú kontrolu výrobných postupov
- kontrola výrobného procesu, optimalizácia výrobného procesu, efektívne využívanie strojov
- maximalizácia kvality produkcie
- plánovanie a rozdeľovanie zamestnancov na zmenovú prevádzku
- aktívna spolupráca pri programovaní CNC strojov - vstrekovacích lisov - znalosť technológie je dôležitá
- zabezpečenie údržby a opráv strojov a nástrojov

* Stabilné pracovné prostredie v nemeckej, rodinne založenej spoločnosti so 70-ročnou tradíciou
* Práca vo firme, ktorej sa darí a o svoje úspechy sa podelí aj so zamestnancami (ročný bonus)
* Moderné pracovné prostredie, dobrý kolektív
* Firemný autobus
* Zabezpečené stravovanie za symbolickú cenu
* Firemné podujatia
* Podpora osobnostného rastu

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu reagovaním na túto ponuku. Budeme kontaktovať len uchádzačov vybraných na osobný pohovor. Za porozumenie ďakujeme.

Spolu so žiadosťou o zamestnanie a životopisom, zasielajte prosím aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti wolfcraft SK, s.r.o. v tomto znení :
" Týmto dávam súhlas so spracovaním, správou a archiváciou mojich osobných údajov po dobu jedného roka v spoločnosti wolfcraft SK, s.r.o. v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

* Niekoľkoročná prax vo výrobnej sfére podmienkou, ideálne v oblasti výroby plastov, znalosť technológie výroby plastov je podmienkou
* Skúsenosti s riadením výrobného tímu
* Samostatná práca, technické myslenie, znalosť technológie výroby plastových komponentov
* Organizačné schopnosti, zmysel pre kvalitu
* Znalosť NJ - výhoda

Dokázali sme to: wolfcraft je najznámejšou značkou na trhu s tovarom pre domácich kutilov v oblasti ručného náradia!
Naše výrobky sú nositeľmi viacerých ocenení, napr. aj prestížnej ceny Red dot design award. "Zamestnanec ako spolupodnikateľ" je našou základnou filozofiou, zamestnanci majú možnosť aktívne prispievať k úspechu spoločnosti a podieľať sa na ňom. Sme hrdí na náš tím odborníkov a radi Vás v ňom privítame.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3574622  Megjelentetés dátuma: 15.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600 €, finálne dojednaná výška platu závisí od skúseností uchádzača