Operátor Call Centra eshop wojas.sk, wojas.cz

WOJAS Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Nowy Targ, Poľsko
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 100 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma WOJAS je jedným najvädčších poľských výrobcov obuvi, ktorý disponuje sietou 160 kamenných predajní + eshop. V ponuke spločnosťi sa nachádza elegantná kožená dámska a pánska obuv, modely pre mládež a trekkingová obuv. Ponuku doplňuje kožená galantéria - kabelky, aktovky a opasky.

Čo od vás očakávame
Zaujíma ťa práca v eshope?
Rád komunikuješ s ľuďmi, ústa sa ti nezavrú a prsty ti ,,horia" na klávesnici?
Záleží ti na druhých a rád pomáhaš?
Učenie nie je pre teba mučenie?
Chceš naštartovať svoju kariéru?

Ak si myslíš, že si to ty - POĎ K NÁM. Do nášho tímu poskytujúceho servis pre klientov hľadáme nové posily v podobe šikovných kolegov. Hľadáme práve TEBA, ktorý trpezlivo odpovie na otázky klientov, len tak ho niečo nevyvedie z miery a rád pomôže nájsť to správne riešenie.

Čo bude tvojou úlohou?
Tvojím každodenným ,,chlebíkom" sa stane pomoc našim klientom, a to telefonicky alebo cez e-mail. A čo je pre nás najdôležitejšie? Spokojný klient. Preto v rámci prieskumov spokojnosti zisťujeme, v čom by sme mohli byť ešte lepší.

Koho hľadáme?
kolegu a kamaráta, ktorý zapadne do nášho tímu
pracanta, ktorý zvládne robiť občas aj viac vecí naraz
niekoho kto rád komunikuje s ľuďmi a cíti sa dobre v kolektíve
a samozrejme radi privítame aj absolventov

možnosť vyniknúť v tom, čo ťa baví
práca v rodinnej firme s 30 ročnou tradíciou, pre ktorú je najdôležitejší spokojný klient
zvýhodnené nákupy nášho tovaru
pracovný čas od pondelka do piatku
dobré platové podmienky s možnosťou variabilnej zložky

Informácie o výberovom konaní

Ak vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu u nás. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Vás očakávame:
Zkúsenosti s predajom
Zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť,
Vynikajúce komunikačné skúsenosti, príjemné vystupovanie
Orientácia na zákazníka

Predajňa značkovej koženej obuvi a galantérie WOJAS.
www.wojas.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3871005  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac