Obsluha NC strojov - sústružník

Wöhrle, k.s.

Miesto práce
Továrenská 1A, 942 01 Šurany, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha NC strojov
- čítanie technickej dokumentácie
- tvorba programov
- určenie rezných podmienok

Nemecká strojárenská spoločnosť so stabilným zázemím ponúka atraktívne zamestnanecké výhody (13. plat), priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Po starostlivom posúdení všetkých obdržaných žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Vo svojom e-maily prosím uveďte. "Týmto udeľujem súhlas so spracovávaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosti Wöhrle k.s., IČO:36 564 206, Továrenská 1A, 942 01 Šurany, podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

- prax v oblasti v strojárskej výrobnej firme 3 roky
- manuálna zručnosť

Stabilná strojárenská spoločnosť so zahraničnou účasťou, zaoberajúca sa výrobou dielcov pre elektrotechnický, automobilový a strojárenský priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2833328  Megjelentetés dátuma: 3.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou