Grafik / Web dizajnér (senior)

WMT Studio

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
21.02.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou tvojej práce bude prevažne oblasť webdizajnu. Pri navrhovaní webu budeme od teba chcieť dávku kreatívy, ešte väčšiu dávku praktickosti a skúsenosti s navrhovaním UI/UX funkčnými riešeniami. Nie sporadicky dostaneš príležitosť predviesť svoj talent pri navrhovaní printových materiálov, bannerov, billboardov alebo rollup-ov.

Pošli nám svoj životopis a ukážku prác, ideálne funčkých webov a pribaľ k tomu aj tvoje najlepšie printy alebo iné grafické materiály, o ktorých si myslíš, že nás zaujmú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy
HTML - Základy

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpokladáme, že si pravidelným návštevníkom webov, kde získavaš nové trendy a inšpiráciu v dizajne a tieto cenné informácie nebudú posúvať vpred len teba, ale celý náš tím ;)

Sme digitálna a marketingová agentúra pôsobiaca v oblasti reklamy, dizajnu a online marketingu. Naše klientské portfólio tvoria predovšetkým klienti, ktorí vyžadujú pre svoje online projekty riešenia na mieru.
ID: 2422190  Megjelentetés dátuma: 4.2.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou