Process/Lean Specialista

Witzenmann Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, 976 31 Vlkanová
Termín nástupu
ASAP
1 020 - 1 450 EUR/mesiacVýška základnej mzdy sa bude odvíjať od dĺžky praxe a skúseností uchádzača Po ukončení skúšobnej doby sa základná zložka mzdy upravuje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- implementácia a koordinácia Lean nástrojov v rámci celého podniku
- znižovanie plytvania vo výrobe,
- optimalizácia výrobných procesov za účelom zvyšovania efektivity a znižovania
nákladov,
- meranie a optimalizácia výrobných časov,
- identifikácia, analýza problémov a úzkych miest vo výrobe a následné
zavádzanie riešení v súlade s metodikou štíhleho riadenia,
- analýza a vyhodnocovanie súčasných výkonnostných KPI,
- zodpovednosť za riadenie Lean projektov a vyhodnocovanie dosiahnutých
výsledkov,
- koordinácia a poskytovanie odbornej podpory pri hľadaní nových možností
zoštíhľovania, ako aj pri realizácii Lean projektov,
- vedenie školení a workshopov s cieľom zvyšovať povedomie zamestnancov o
neustálom zlepšovaní,
- reportovanie výsledkov a pokrokov nadriadenému

- pohyblivá pracovná doba
- mzda vyplatená do 10. dňa v mesiaci
- 13. a 14. plat (vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií)
- výrazná dotácia stravy zamestnancom
- bohatý sociálny program
- príspevky do DDS podľa podmienok

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dynamický prístup
- schopnosť plniť pokyny nadriadeného
- proaktívny prístup k práci
- vodičský preukaz skupiny B
- pozícia vhodná aj pre absolventa

Spoločnosť Witzenmann Slovakia ponúka optimálne riešenia v oblasti izolácie vibrácií alebo kompenzácie pohybov v systémoch vedení. Medzi našich zákazníkov patria všetci významní výrobcovia vozidiel a systémov z oblasti výroby automobilov, nákladných automobilov, autobusov, stavebných strojov, poľnohospodárskych strojov i koľajových vozidel. Naša spoločnosť poskytuje v najroznejších oblastiach riešenia, ktoré citeľne predlžujú životnosť, zlepšujú hospodárnosť a komfort pro používaní vozidla.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4067712  Megjelentetés dátuma: 23.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 020 EUR/mesiac