Majster v strojárskej výrobe

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
asap
Od 1 000 EUR/mesiacvýška mzdy závisí od pracovných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva činnosti spojené s plánovaním, organizovaním, koordináciou a kontrolou prideleného strediska
- všetky činnosti riadi a vykonáva v súlade s normami kvality, Wittur internými predpismi, štíhlymi výrobnými predpismi (5S, denný manažment, vizuálny manažment, VSM, TPM, SMED), s legislatívnymi požiadavkami SR súvisiacimi s bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci a ochranou životného prostredia
- zodpovedá za profesionálnu komunikáciu a vzťahy na pracovisku, vedenie a motivovanie tímu k dosiahnutiu stanovených cieľov
- kooperuje so všetkými oddeleniami (HR, LOG, IE, Q) za účelom dosahovania všetkých cieľov spoločnosti a aktívne sa podieľanie na ich plnení
- zodpovedá za správny a včasný reporting svojmu nadriadenému a vedeniu spoločnosti
- organizácia a koordinácia nasadenia personálu podľa potrebných kapacít
- koordinácia a disponibilita strojov, nástrojov a zariadení
- zaškolenie nových pracovníkov, týkajúce sa pracoviska, resp. novej činnosti
- zodpovednosť za kvalitu výrobkov, zhotovovaných v oblasti zodpovednosti
- dodoržiavanie termínov vnútorných a vonkajších dodávok, požadovaných v programe dodávok a výroby
- prehľad skladových miest a zásob, spolupráca pri vykonávaní inventúry
- zodpovednosť za dodržiavanie čistoty, poriadku a bezpečnosti v daných oblastiach (stroje, pracovisko...), ako aj dodržiavanie zákonov a predpisov týkajúcich sa BOZP

2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
Príplatky nad rámec Zákonníka práce
Vernostný príplatok 50 €/brutto po odpracovaní 1 roku, 65 €/brutto po odpracovaní 3 rokov a 80 €/brutto po odpracovaní 6 rokov
odmena po dosiahnutí ročných cieľov
Letná a Vianočná prémia
Odmeny pri životných jubileách
Stravovanie v jedálni za 1,20 €/jedlo/zamestnanec
Práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
Sociálny program: športový deň, vianočný večierok, prenájom telocvične, balíčky pre deti
Doprava autobusom smer KA – VK a smer KA – Dudince

Ďakujeme za zaslanie Vašich životopisov, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí budú spĺnať naše požiadavky. Osobné pohovory budú prebiehať počas celého vyhradeného obdobia. O výsledku výberového konania budú infomovaný len uchádzači, ktorí boli na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske a technické zameranie podmienkou

Ostatné znalosti

Internet Explorer - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Schopnosť vedenia ľudí a komunikačné zručnosti.
Skúsenosti s plánovanám a zadeľovaním výroby nutné.
Prax s CNC ohýbacími a vysekávacími lismi výhodou.

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3848046  Megjelentetés dátuma: 5.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac