Priemyselný inžinier Senior

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.100 €/brutto (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza, plánovanie, realizácia výrobných a logistických procesov
- hľadanie nových technológií, plánovanie investícií a prevádzkových prostriedkov
- vývoj a dokumentovanie štandardov IE
- vykonávanie výpočtov hospodárnosti a porovnaní postupov
- spolupráca pri projektoch
- kontrola a riadenie zmien
- koordinácia nábehu/dobehu výrobkov s odbornými oddeleniami
- plánovanie a realizácia KAIZEN opatrení a workshopov

- 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- ročný bonus za dosiahnutie KPI ukazovateľov spoločnosti

V prípade Vášho záujmu o nami inzerovanú ponuku práce, prosím, zašlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku na uvedenú mailovú adresu.
V žiadosti uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komplexný, podnecujúci, zameraný na riešenie
- pragmatický, komunikatívny, tímovo orientovaný
- presný, vytrvalý, zodpovedný, inovatívny
- schopný znášať záťaž

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3446610  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.100 €/brutto (v závislosti od skúseností)