Teamleader v logistike

Wittur s. r. o.

Miesto práce
Priemyselna ulica 2747/7, okres Krupina
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpecenie efektivneho plnenia vyrobneho planu v pozadovanom mnozstve, kvalite a case
- organizacia vhodneho nasadenia personalu podla potrebnych kapacit
- zabezpecenie disponibility strojov, nastrojov a zariadeni v spolupraci s oddelenim udrzby
- zaskolenie novych pracovnikov na jednotlivych pracovnych poziciach podla definovanych pracovnych instrukcii
- vedenie timovych porad, zucastnovanie sa porad roznych urovni vedenia
- disciplinarne vedenie timu, spolupraca s personalnym oddelenim
- aktivne podielanie sa na dosahovani firemnych cielov
- pravidelne reportovanie dosahovanych vysledkov Manazerovi logistky
- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- aktívne podieľanie sa na zaškoľovaní každého nového pracovníka v tíme
- zodpovednosť za správne a po logistickej stránke presné objednanie materiálu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojarstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednost, samostatnost, aktivny pristup k praci
- orientovany na riesenie
- skusenosti s vedenim timu zamestnancov (do 30 osob)
- flexibilny, odolny voci stresu
- citanie technickych vykresov vyhodou

WITTUR je globálna výrobná spoločnosť pre komponenty, moduly a systémy vo výťahovom priemysle. Kľúčom k nášmu úspechu sú myšlienky, zaväzky a odborné znalosti viac ako 4800 zamestnancov, ktoré prispievajú k trvalému zlepšeniu vo všetkých úrovniach. Náš manažment a personál je skutočne globálny a podnecuje súhru rôznych kultúr a národností v rámci našich projektových tímov s možnosťou medzinárodnej kariéry. V každom z 13 výrobných podnikov dodržiavame rovnaké štandardy, ktoré zabezpečujú , že naše produkty sú najvyššej kvality a sú vyrobené procesmi ohľaduplnými k životnému prostrediu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2230027  Megjelentetés dátuma: 12.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou