Výrobno-montážny zamestnanec

Wire Technologies s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
660 EUR/mesiacPríplatky a prémie podľa prémiového poriadku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž a kompletizácia káblových zväzkov podľa výkresovej dokumentácie
- jednozmenná prevádzka (v budúcnosti dvojzmenná; ranná-poobedná)

- 13. a 14. mzda v prípade dosiahnutia hospodárskych cieľov firmy
- príplatok za každú hodinu odpracovanú nad mesačný fond hodín
- 100% príplatok za prácu vo sviatok + 2,50€ za každú hodinu odpracovanú vo sviatok
- dochádzkový bonus 1x ročne
- zabezpečená doprava z Handlovej do Prievidze a späť
- stravovanie v jedálni za symbolickú cenu
- nápoje na pracovisku za zvýhodnených podmienok
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu

Žiadosti so životopisom a telefonickým kontaktom posielajte e-mailom na: [email protected] alebo na adresu: Wire Technologies s.r.o., Podjazdová ulica 21, 971 01 Prievidza.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť
- prax v oblasti výroby káblových zväzkov vítaná

Wire Technologies, s.r.o. je stabilná spoločnosť fungujúca od roku 2000 (pôvodne Cab Tech, spol. s r.o.), pôsobiaca v oblasti výroby káblových zväzkov, so sídlom a výrobou v Prievidzi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 582370  Megjelentetés dátuma: 29.6.2022  Alapbér (bruttó): 660 EUR/mesiac