Kontrolór kvality

Wire Technologies s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
ihneď
750 EUR/mesiacpríplatky a mesačné prémie do 90 Eur podľa prémiového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie optickej a elektrickej kontroly káblových zväzkov
- evidencia vykonaných skúšok a zistených chýb na predpísaných formulároch a v informačnom systéme
- vykonávanie vstupnej a medzioperačnej kontroly
- práca s technickou dokumentáciou
- dvojzmenná prevádzka (ranná/poobedná)

- zabezpečená doprava z Handlovej a späť
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu
- stravovanie v jedálni za symbolickú cenu
- príplatok za každú hodinu odpracovanú nad mesačný fond hodín
- 100% mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok + 2,50 Eur za každú hodinu odpracovanú vo sviatok
- dochádzkový bonus

Žiadosť so životopisom a telefonickým kontaktom posielajte na adresu spoločnosti: Wire Technologies s.r.o., Podjazdová ulica 21, 971 01 Prievidza, resp. na e-mailovú adresu: [email protected]. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
- základná znalosť práce s PC (Word, Excel)
- prax v oblasti výroby káblových zväzkov vítaná

Wire Technologies, s.r.o. je stabilná spoločnosť fungujúca od roku 2000 (pôvodne Cab Tech, spol. s r.o.), pôsobiaca v oblasti výroby káblových zväzkov, so sídlom a výrobou v Prievidzi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2948696  Megjelentetés dátuma: 10.5.2022  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac