Grafik

Wintro Asia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 + bónusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného grafika / grafičku s dobrými skúsenosťami v zalámovaní magazínov, ktorý je kreatívny , má zmysel pre detail a má chuť tvoriť grafické návrhy.
- tvorba grafických návrhov – print / (realizácia zalamovanie kníh, časopisov, novín plagátov, letákov, bannerov, roll up a iných marketingových materiálov)
- vie urobiť komplexné grafické návrhy od nápadu až po finálny výstup
- grafické návrhy rôznych typov nosičov reklamy,
- práca s fotobankami a vyhľadávanie fotografií,
- úprava a spracovanie fotografií
- je dobre organizovaný a vie pracovať efektívne
- dodržuje termíny
- má chuť pracovať a realizovať svoje nápady
- elektronická montáž CTP a príprava tlačových foriem

Ponúkame zázemie spoločnosti , samostatnú a zodpovednú prácu, zaškolenie a adekvátne odmeňovanie.
- rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
- priestor využiť svoj kreatívny potenciál
- priateľské pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- práca v modernom a atraktívnom prostredí
- odborné vzdelávanie a školenia - perspektívne zameranie na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry - dynamické pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie - špeciálne odmeny a prémie

Vzhľadom na množstvo ponúk budeme oslovovať len vybraných uchádzačov.
Ak uchádzač disponuje s portfoliom, prosím poslat na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Expert
Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Expert

vysoké pracovné nasadenie
časová flexibilita
profesionálny prístup k práci
kreatívnu a technickú zručnosť
zodpovednosť za plnenie úloh a termínov

Spoločnosť sa zaoberá, s online a mobil marketingom formou SMS a e-mail kampaňov pre nadnárodné spoločnosti v rámci celej EU. Ako nástroj v komunikácií sme sa rozhodli vstúpiť na trh printov a odkúpili sme tematický mesačník s 8 ročnou minulosťou.
ID: 3665003  Megjelentetés dátuma: 12.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 + bónusy