Technológ / Procesný inžinier - hľadáme technológa s inžinierskym prístupom

TESCA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bahýľova, Barca
1 600 EUR/mesiacod 1600 € - samozrejme výsledná suma bude dohodnutá na osobnom pohovore, a bude sa odvíjať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie štandardných testovacích a analytických postupov vo výrobných procesoch
analýzu činností na linke s cieľom hľadať spôsoby zlepšenia procesu
• analýzu spotreby nástrojov, komponentov a produktov vo výrobnom procese s cieľom optimalizovať proces
• zavádzanie nových výhodnejších technológií
• komunikáciu s korporátnym tímom o porovnaní a využití riešení z iných závodov v slovenskom závode
• príprava pracovných postupov, inštrukcií a štandardov pre výrobu
•spolupráca pri nábehu nových projektov
• príprava plánov a ich optimalizácia
• plánovanie a koordinácia technických zmien
• analýza a optimalizácia procesov a implementácia zlepšovacích metód za účelom znižovania nákladov výroby
• zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu. Analýza "bootleneck" v procese a plány na ich odstránenie
• spolupráca pri analýze chýb, príprava plánov na ich odstránenie
• komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami
• spolupráca pri tvorbe 8D a pri analýze chyb pri reklamácii zákazníka

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením na Slovensku
- príležitosť pre odborný rast
- poskytovanie školení
- priateľské prostredie, férový prístup
- zaujímavé platové ohodnotenie
- preferujeme dlhodobú spoluprácu

Ďakujeme za Vaše reakcie. Vyhradzujeme si právo kontaktovať vhodných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie technického smeru
- aktívna znalosť anglického jazyka
- prax na pozícii je veľkou výhodou
- technické zručnosti
- znalosti štandardov automobilového priemyslu sú výhodou
- znalosť MS Office
- zodpovednosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť a ochota učiť sa novým veciam

Úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu so sídlom v Kežmarku

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4151024  Megjelentetés dátuma: 27.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac