Nákupca

WINDOW GLASS, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda-Mliečany
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacMesačná mzda od 1200 €/ mesiac, v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastrešovanie celého nákupného procesu
Aktívny sourcing nových dodávateľov
Pravidelná komunikácia s dodávateľmi a riešenie operatívnych problémov
Riadenie dodávateľských vzťahov – vyhľadávanie, vyjednávanie, zazmluvňovanie
Zodpovednosť za vytváranie a správnosť objednávok
Zodpovednosť za nákup materiálu v požadovanom množstve, sortimente, kvalite a termíne
Pravidelné sledovanie a kontrola skladových zásob a plánov výroby
Zodpovednosť za kontrolu nákladov a sledovanie cien jednotlivých materiálových položiek
Optimalizácia skladových zásob
Príprava analýz
Spracovávanie objednávok v informačnom systéme
Spolupráca s ostatnými oddeleniami
Plnenie stanovených cieľov

Vzdelávanie, odborný a kariérny rast
Práca v stabilnej spoločnosti na trhu
Dynamické pracovné prostredie

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš profesijný životopis. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Predchádzajúca prax na obdobnej pozícii
Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
Organizačné schopnosti, zodpovednosť, schopnosť samostatného rozhodovania

Spoločnosť WINDOW GLASS, s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorej hlavným predmetom činnosti je výroba izolačného skla, komplexne opracovanie skla vrátane kalenia (VSG, ESG) a lepenie skiel a veľkoobchod s tabuľovým sklom. Jedná sa o zákazkovú výrobu skiel pre nábytkový a stavebný sektor, ktorá zahŕňa produkty ako napr. sklenené dvere, sklenené priečky, bezpečnostné sklá pre konštrukcie zábradlí ale aj iné výrobky z plochého skla podľa požiadaviek zákazníkov.
V prípade záujmu o viac informácií môžete navštíviť webovú stránku spoločnosti:
www.windowglass.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4001472  Megjelentetés dátuma: 19.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac